•  
  • V košíku nie sú žiadne položky

Pioneer Dj DDJ-800 kontrolér

Vaša cena s DPH: 899 EUR

  • Skladom: 1 ks
  • Hmotnosť: 7,15 kg

DDJ-800 je nový 2-kanálový kompaktný kontrolér navrhnutý tak, aby ste si ho mohli zobrať kdekoľvek, a nemali problém pri transporte. Táto prenosná konzola zdedila všetky podstatné funkcie pôvodného modelu DDJ-1000, vrátane displejov na jogoch. Vďaka funkcii Feedback Reducer v Rekordbox DJ sa už nemusíte báť o nepríjemnú spätnú väzbu pri použití mikrofónu pred reproduktormi. Systém automaticky zníži hlasitosť zvuku a skvele funguje aj pri použití dvoch mikrofónov. Ku DDJ-800 hravo pripojíte ďalšie zariadenia, či už CD prehrávače ale aj gramofóny cez phono vstup. Ak chcete, aby boli vaše predstavenia jedinečné využite na svoje mixovanie skladieb z externých zdrojov funkciu Sound color FX, Beat FX, EQ a Trim.

* kompaktné a prenosné riešenie: DDJ-800 vyzerá podobne ako vyššia rada DDJ-1000 je však ľahšia o 1,3 kg, takže ho môžete pohodlne prenášať z akcie na akciu.

* Displej Jog: Displej umiestnený priamo na jogu zobrazuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vidieť, či už ide o BPM, priebeh, polohu prehrávania alebo body Hor Cue a Loop.

* zníženie spätnej väzby: funkcia Feedback Reducer v softvéri rekordbox dj okamžite rozpozná a zredukuje zvuk „ohlušujúcej“ spätnej väzby mikrofónu, takže hlasitosť ostanete úplne pod vašou kontrolou.

* kontroler DDJ-800 kopíruje ergonómiu a intuitívne ovládanie vlajkovej lode NXS2. Tlačidlá, knoby a fadery sú usporiadané rovnakým spôsobom ako tie, ktoré nájdete na klubovom štandarde CDJ a DJM.

* aj keď používate DDJ-800 samostatne použite ho ako mixér na ovládanie externých zariadení, hlasitosti zvuku, úpravou trimov, kanálových faderov a EQ. Pri pripojení k softvéru rekordbox dj môžete použiť aj funkciu Sound Color FX a Beat FX.

* Systémové požiadavky:

Mac :

MacOS Mojave 10.14

MacOS High Sierra 10.13

MacOS Sierra 10.12 (Aktualizované na najnovšiu verziu)

Windows:

Windows® 10 / 8.1 / 7 (najnovší balík service pack)

* viac informácií nájdete na stránke rekordbox.com

* balenie obsahuje:

DDJ-800, AC adaptér, napájací kábel, USB kábel, stručná príručka, karta rekordbox dj licenčný kľúč

* rozmery: (ŠxVxH) 632 x 69,7 x 334,5 mm

* hmotnosť: 4,7kg

* hmotnosť balenia: 7,15kg

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=Bu46KoD5OxI