Prečo nakupovať u nás?

Sme nezávislá slovenská firma s 30-ročnými skúsenosťami, vlastným sídlom, kamennou predajňou, najväčšou akusticky upravenou showroom v strednej Európe. Máme bohato zásobené sklady priamo pod predajňou, vlastný rýchly servis priamo vedľa predajne, profesionálny prístup k zákazníkom a poskytujeme záruku / servis aj nad zákonné povinnosti. Máme tiež spičkovú projekčnú kanceláriu, získate fundované poradenstvo od ľudí, ktorí dané zariadenia používajú osobne na akciách a určite vám nedoporučia niečo, čo by nám mohlo poškodiť dobrú reputáciu!

Pri objednávke cez náš e-shop www.1111.sk vás príjemne prekvapíme zverejnením presného aktuálneho počtu kusov tovaru na našom sklade, veľmi nízkym poštovným (väčšinou ZDARMA), extra rýchlym dodaním skladového tovaru (UPS do nasledujúceho pracovného dňa) a hodnotnýmí darčekmi k vašej objednávke. Pre registrovaných zákazníkov, kluby, divadlá, domy kultúry zabezpečujeme najnižšie možné ceny, nižšie ako v akomkoľvek svetovom obchode za podmienky rovnakej značky tovaru a rovnako pomalého dodania tovaru, ako konkurencia. Pre výrobcov a inštalačné firmy poskytujeme VOC ceny.

No a nakoniec nesmieme zabudnúť na to, že už viac ako 20 rokov sme certifikovaný spoľahlivý obchod aj e-shop, platiť u nás môžete ako na dobierku, tak cez PayPal, internetbankingom alebo platobnou kartou na stránke Tatrabanky a dodatočným potvrdením SMS na váš mobil (3D Secure systém). A ak radi nakupujete na splátky, ponúkame osvedčené QUATRO ako v e-shope, tak aj na predajni s výhodne nízkymi úrokmi, špeciálne vybavenými pre nás!

+421 910 182202