Naša showroom v Lučenci

Práve potreba špičkovej showroom na Slovensku bola hlavným dôvodom stavby nášho nového sídla od roku 2000. Predvádzať zákazníkovi sa dá len v reálnych podmienkach a rozmeroch jeho diskotéky, podniku, klubu, nie v kancelárii 3 x 3 metre. Navyše sa musí dať úplne zatemniť aj cez deň a musí mať dokonalú akustiku s dozvukom, blížiacim sa k nule.
A ako sa nám to podarilo, môžete už od roku 2003 posúdiť sami na vlastné oči a uši. Rozmery sú 13 metrov dĺžka, 12 metrov šírka, výška takmer 7 metrov. Kompletne je obložená nehorľavou akustickou izoláciou. V stene je zamurovaný 20 párový symetrický multikábel spredu dozadu, preto nikde nevidíte káble. Showroom je osvetlená LED technikou LEDUX.

Showroom je bezplatne k dispozícii všetkým našim zákazníkom na výber zvukovej, svetelnej a laserovej techniky od nás a na porovnávanie našej techniky s vašou prinesenou technikou v pracovnej dobe (pondelok až piatok 9.00 - 17.00 hodiny). 
Showroom je takisto k dispozícii všetkej odbornej verejnosti, výrobcom, odborníkom a odborným časopisom na ladenie a posluchové testy zvukovej techniky / high end techniky za poplatok - informujte sa na  sales@1111.sk  !

+421 910 182202