Naša showroom v Lučenci

Práve potreba špičkovej showroom na Slovensku bola hlavným dôvodom stavby nášho nového sídla od roku 2000. Predvádzať zákazníkovi sa dá len v reálnych podmienkach a rozmeroch jeho diskotéky, podniku, klubu, nie v kancelárii 3 x 3 metre. Navyše sa musí dať úplne zatemniť aj cez deň a musí mať dokonalú akustiku s dozvukom, blížiacim sa k nule.
A ako sa nám to podarilo, môžete už 17 rokov posúdiť sami na vlastné oči a uši. Rozmery sú 13 metrov dĺžka, 12 metrov šírka, výška takmer 7 metrov. Kompletne je obložená nehorľavou akustickou izoláciou. V stene je zamurovaný 20 párový symetrický multikábel spredu dozadu, preto nikde nevidíte káble. Showroom je osvetlená 6ks LED reflektormi ELECTRA 50W na strope a 7ks LED SKYWINDOWS 29W na stenách. Všetko samozrejme LEDUX Lumiére.

Showroom je bezplatne k dispozícii všetkým našim zákazníkom na výber zvukovej, svetelnej a laserovej techniky od nás a na porovnávanie našej techniky s vašou prinesenou technikou v pracovnej dobe (pondelok až piatok 9.00 - 17.00 hodiny).
Takisto je k dispozícii všetkej odbornej verejnosti, výrobcom, odborníkom a odborným časopisom na ladenie a posluchové testy zvukovej techniky / high end techniky za poplatok
* 100€/hodinu v pracovné dni po 17. hodine
* 150€/hodinu cez víkendy
Cena je včítane DPH, energií a nášho technika. Objednávky prosíme minimálne 48 hodín vopred!
Ďalšie info a rezervácie: sales@1111.sk

Zavolajte – napíšte nám!

+421 47 4511416