Veľkoobchodná sekcia

Už viac, ako 20 rokov je naša firma autorizovaným dovozcom kvalitného tovaru známych značiek, ktorý je k dispozícii s veľkoobchodnými zľavami 15 - 50% aj vám.
Našou špecialitou sú veľké skladové zásoby a dodanie do 24 hodín na Slovensku a 48 hodín v Čechách, Poľsku, Maďarsku:

* 18 SOUND (EIGHTEEN SOUND) - špičkové talianske reproduktory, drivery, zvukovody, náhradné diely k nim. Pre túto značku máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú aj pre Českú republiku!

* ANTARI - špeciálne efekty, dymostroje, hazery, fazery, ventilátory, sneho a penostroje, náplne k nim. Pre túto značku máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú aj pre Českú republiku!

* BITTNER AUDIO - špičkové slovenské profesionálne zosilňovače, 100V zosilňovače, mnohokanálové zosilňovače a riadiace systémy k nim. Pre túto značku máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú aj pre Českú republiku!

* KING AUDIO - špičkové slovenské reproboxy, osadené výhradne špičkovými modelmi reproduktorov 18 SOUND. Pre túto značku máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú aj pre Českú republiku!

* STANTON - prestížna DJ technika, prenosky, gramofóny, finalscratche, konzoly, CD/MP3 prehrávače, mixpulty, sluchátka

* KVANT - špičkové slovenské lasery 1 až 100 W, plnofarebné, s ovládaním lubovoľným SW

* ADAM HALL - nemecké komponenty na kufre, racky, reproboxy, lišty, rúčky, rohy, zámky a mnoho iného. Vybraný sortiment u nás TRVALO na sklade.

* EXPELEC - komponenty diskoték, zrkadlové gule, reflektory, UV svetlá, LED efekty. Všetko skladom.

* MOBIL TRUSS - pódiá, praktikáble, konštrukcie, kruhy, traverzy, rampy, towery. Máme bezpečne najnižšie ceny na trhu, navyše všetko certifikované APAVE aj TUV testami!

* NICOLS - špičkové svetlá, hlavy, scannery, LED technika. Neskutočná kvalita a sila za super cenu.

Pokiaľ ste firma (máte pridelené IČO a ste u nás zaregistrovaní), po prihlásení sa do svojho konta sa vám táto VOC stránka zobrazí úplne inak a vy uvidíte aktuálne veľkoobchodné ceny a akcie.

Veľké podniky, kluby, diskotéky... sa môžu tiež zaradiť do programu veľkoobchodnej spolupráce. My vám ušetríme tisícky eur ročne, vy nám dáte reklamu vo vašom podniku a vašich www / fb stránkach - isto sa dohodneme!

+421 910 182202