Poradenstvo, projekty, tuning aparatúr  


Množstvo zákazníkov si myslí, že samotný nákup drahej značkovej techniky stačí na to, aby mali profesionálny zvuk, svetlo, lasery, komplet podniky, eventy, veď dnes sa už všetko zapojí, nakonfiguruje a nastaví "samo".

Ďalšia skupina si nahovára, že ušetrí, keď nakúpi lacné kópie z východu a očakáva rovnakú kvalitu, ako zo značkových zariadení - veď načo platiť drahé reklamy západných firiem, všakže, všetko je len hoax a odrb.

A tretia skupina "vyberačov bazárov" je schopná kúpiť čokoľvek v zmysle hesla "no nekúp to za tie peniaze". Aj značková kvalitná vec po 5 - 10 rokoch prevádzky a nulového servisu je šrot, ktorý opraviť znamená investovať toľko, koľko dnes stojí nová technika.

Všetky tri skupiny by mohli mať pravdu, keby mali naše skúsenosti, náš sklad náhradných dielov, náš servis. Akákoľvek nová technika bez odborného nastavenia nedá ani polovicu toho, čo zahrá a zasvieti po zásahu a naprogramovaní skutočným odborníkom. Skúsený expert bez váhania správne zapojí, nakonfiguruje a naladí celé zostavy, rozozná blbosti nezamestnaných internetových teoretikov a ľahko opraví omyly tých pred ním. Na nastavenie zvuku použije hlavne svoje uši a správnu meraciu techniku, na svetlá či lasery svoje oči a skúsenosti.

Jeden príklad za všetko: drahá inštalácia, značkové gramofóny, CD, mixpult Pioneer, dynamický procesor, drahý crossover, 7 zosilňovačov... A neustály problém s brumom, ktorý sa rôzne menil, odborníci to pred nami riešili DI boxami, ktorých sme tam našli celkovo 13 ks :-) Za necelú hodinu sme priamo na mieste objavili chybu v signálovej ceste, opravili to, vyhádzali všetky oddeľovacie transformátory, zapojili nanovo. Zvuk sa dramaticky zmenil, bol krištáľovo čistý, hlboko basový, dynamický, skutočne stál za tie peniaze, ktoré do neho dali. Procesor vôbec nebol potrebný, nechali sme z neho len gate na -89 dB a brickwall limitor + 3dB. Keď sa nás nakoniec majiteľ opýtal so slzami v očiach, čo nám má zaplatiť, myslel si, že žartujeme a dal nám 10x viac...

Teda ak sa boríte s podobnými problémami aj vy, nebojte sa nás osloviť. Ak nemáte chuť niečo vysvetľovať zamestnancom, pokojne zavolajte priamo šéftechnikovi na 0905 211233!

+421 910 182202