•  
  • V košíku nie sú žiadne položky

Pioneer Dj DDJ-1000 kontrolér

Cena s DPH: 1 199 EUR
Akciová zľava: 12 %
Vaša cena s DPH: 1 055,12 EUR

  • Skladom: 2 ks
  • Hmotnosť: 6 kg

DDJ-1000 je nový 4-kanálový kontrolér navrhnutý tak, aby ste mohli čo najlepšie využiť nové funkcie prichádzajúceho softwaru rekordbox dj v najnovšej verzii rekordbox v5.1.

Využite vylepšené nové funkcie rekordbox dj pomocou špecializovaného 4-kanálového DJ kontrolleru. Vďaka profesionálnemu usporiadaniu, zdedenému z vlajkových lodí NXS2 je to prenosné kompaktné riešenie pre vystúpenia na eventoch akéhokoľvek typu. Model DDJ-1000 je vybavený úplne novými LCD obrazovkami s vysokým rozlíšením na každom jogu, ktoré vám umožnia intuitívne ovládať konzolu.


* kreatívna atmosféra s výkonmi 14 Beat FX vrátane štyroch nových, a okamžité spustenie Hot Cues, Loops a ďalších so 16 viacfarebnými Performance Padmi.

* Jog displej - prispôsobiteľný farebný displej sa nachádza v strede každého jogu. Zobrazte iba tie informácie, ktoré potrebujete ( BPM, sekvenciu, pozíciu prehrávania alebo body Hot Cue a Loop).

* rechod na tento DJ ovládač je plynulý vďaka známym jogom a usporiadaniu, zdedený z vlajkových lodí NXS2. Vďaka tomu sa rekordbox dj s DDJ-1000 tvári rovnako ako keby ste hrali z USB a prehrávačov.

* vylepšený Magvel fader, vysoko trvanlivý pre viac ako 10 miliónov pohybov,

* nový MAGVEL FADER umožňuje extrémne zaobchádzanie aj pri scratchovaní. Nové vypracovanie výrazne znižuje latenciu, scratchovanie je intuitívnejšie ako kedykoľvek predtým.

* pridajte si nové FX k svojim súborom so štyrmi novými Beat FX, nazvanými Enigma Jet, Mobius Saw, Mobius Trianglea Low Cut Echo, spolu s desiatimi najobľúbenejšími Beat FX z mixpultov série DJM.

* DJ-1000 tiež obsahuje štyri zvukové color FX série DJM – pitch, filter, dub Echo a noise.

* performance pady: stlačte 16 podsvietených gumových výkonnostných padov, aby ste na dotyk spustili Hot Cues, Pad FX, Beat Jump, Sampler, Keyboard Mode, Beat Loop a Key Shift.

* rozmery: (ŠxVxH) 708 x 73,4 x 361,4 mm

* hmotnosť: 6kg


VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=hqlX5o5oxn0