•  
  • V košíku nie sú žiadne položky

DENON DJ PRIME 4 DJ kontrolér

Cena s DPH: 1 699 EUR
Akciová zľava: 10 %
Vaša cena s DPH: 1 529,10 EUR

  • Skladom: 0 ks
  • Hmotnosť: 9,7 kg

DJ Prime 4 znamená revolúciu pre profesionálnych, klubových a štúdiových DJ-ov.4-kanálový standalone Engine Prime DJ systém s 10” HD multi-touch displejom s technológiou HD a gest, samostatný XLR zónový výstup umožnňuje ozvučenie separatnej miestnosti, zabudovaný slot pre 2.5” SATA disk - možnosť zapojenia HDD / SSD disku, robustné 6” kovové jogy so zabudovanými HD displejmi, 4 priraditeľné externé vstupy 2x line + 2x line/phono, 2 samostatné XLR mikrofónne vstupy so nezávislým ovládaním (hlasitosť, 3-pásmové korekcie + ECHO). StagelinQ pripojenie pre ovládanie svetiel a videa, plná podpora pre Serato DJ Pro (bude implementované dodatočne), prehrávanie nekomprimovaných formátov (FLAC, ALAC, WAV), kyštáľovo čistý zvuk v 24-bitovej Denon DJ audio kvalite, 4 USB sloty a 1 SD slot pre prehrávanie hudby, podpora externej USB klávesnice.

* 10 "dotykový displej s nastaviteľným uhlom, detailný priebeh waveform kriviek v jednotlivých stopách.

* samostatný výstup nezávislé zóny, hrajte odlišný hudobný playlist v inej miestnosti, zatiaľ čo na parkete budete ovládať svoju DJ show. Do samostatného Zone XLR výstupu môžete ľahko priradiť lubovoný kanál a nezávisle ovládať nielen jeho hlasitosť, ale aj ekvalizáciu basov a výšok.

* hudobné zdroje bez obmedzenia, pripojenie štyroch USB vstupov, SD slotu, pevného SSD disku. Všetky hudobné zdroje môžete využívať súbežne a vyhľadávať v nich pomocou komfortného 10" dotykového displeja, alebo prostredníctvom externej USB klávesnice.

* profesionálny klubový mixážny pult so štyrmi kvalitnými kanálovými fadermi, každý s 3-pásmovými korekciami a vstupnou citlivosťou (gain), a navyše všetky štyri vstupy sú priraditeľné na externé vstupy s prepínateľnou phono / line citlivosťou.

* 8 multifunčných padov

* 2 nezávislé mikrofónové vstupy

* Talkover pre automatické stlmovania hudby, Echo

* 2 samostatné Multi-FX jednotky s vyhradenými displejmi voľne priraditeľné k akémukoľvek kanálu. 1

* 13 DJ efektov z mixážneho pultu X1800 Prime

* samostatný Sweep FX a Filter ovládač

* Multi-FX môžete veľmi ľahko kombinovať s dynamickými sweep efektmi či elegantným filtrom.

* ultra responsívny, kapacitný dotykový jog s centrálnym HD displejom a RGB podsvietením

* Timestretch a Key-Matching

* rozmery: 728,47 x 496,82 x 103,63 mm


Video: https://www.youtube.com/watch?v=wew1uz1jqLE